Феєрія новорічного танцю
28 Грудня 2016

«Вночі мороз, а вранці знов відлига, Тривожить неспокійністю зима, Тьмяніє на ставку непевна крига, І певності ні в чому більш нема: Ні у вітрах – то дмуть, то перестануть; Ні в небесах – то сірі, то раптом чисті стануть… І все ж за вікнами – грудень!  А, отже, чарівні панянки та красені кавалери, дозвольте привітати вас у цьому прекрасному залі і оголосити: наша українська земля готова до урочистої зустрічі  Нового 2017 року» – такими  мелодійними римами розпочалася найяскравіша культурно-мистецька подія року Зимовий бал.

27 грудня актова зала наповнилася неймовірною новорічною атмосферою. 2017-й зустрічали великою і дружною сім’єю Економіко-правового технікуму при МАУП. Яскрава красуня-ялинка виблискувала усіма барвами веселки, зала мерехтіла різними кольорами від ніжно-рожевого до темно-синього. Захоплюючі миті очікування… і бал розпочався. Відкрив свято проректор з наукової та виховної роботи Микола Головатий.

Також усіх присутніх вітала і директор Економіко-правового технікуму МАУП Катерина Чорна.

Після вітальних слів тендітні красуні у вишуканих сукнях та елегантні кавалери у смокінгах та мундирах увійшли до зали.

Відомий музичний квартет «Київські фрески» заграв найпопулярніші мелодії часів видатних царів  і цариць та  музику віденських класиків, і свято одразу ж перетворилося на віденський бал світового масштабу.

За старовинною традицією бал відкрив грандіозний полонез. Натхненні пари у розмірі 3/4 гротескними кроками створювали містерію королівських часів. Як і заведено на балах танцювальну естафету перейняла запальна полька.

Красуні та юнаки зачарували усіх присутніх легкістю виконання, витонченістю переміщень, характером кроку та манерністю рухів світської польки.

Найяскравішою частиною балу став король танцю – вальс. Красені-кавалери кружляли чарівних панянок  у захоплюючому вирі емоцій танцю.

Яскравими виступами на балу стали неперевершене виконання відомих пісень студенткою МАУП Аліни Левенчук та студенткою Економіко-правового технікуму при МАУП Владою Перцьовою.