Знайомство зі столицею: як першокурсники технікуму таємниці Києва розкривали
17 Вересня 2017

Сьогодні виховна робота в Економіко-правовому технікумі при МАУП займає провідне місце серед всіх інших не менш важливих напрямів роботи педагогічного колективу. Головною метою ЕПТ є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією та широким кругозором. Чимало уваги приділяється позааудиторній роботі зі студентами.

Цьогоріч до лав студентського колективу Економіко-правового технікуму при МАУП долучилося багато студентів з різних куточків України. Тому задля сприяння пристосування до життя у столиці України для першокурсників з інших міст була проведена екскурсія Києвом. Студентів з містом каштанів знайомив викладач туристичних дисциплін ЕПТ при МАУП Михайло Полинцев. Подорожуючи містом технікумівці змогли торкнутися до багатовікової історії.

Першокурсники побували у Видубицькому монастирі, де перед ними розкрилася уся палітра унікальності шедевра українського бароко - собору, трапезної та комплексу споруд монастиря. Біля стін цього діючого монастиря екскурсанти дізналися про те, як жили і як сьогодні живуть монахи, про історію цих місць, походження назв, долю людей, які будували і створювали монастир. Студенти почули легенди про те, як язичництво боролося на цих пагорбах з новою вірою, привезеною Князем Володимиром.

Побували новоспечені студенти і у Києво-Печерській Лаврі - одному з найбільш священних місць в Києві. Варто відзначити, що протягом тисячоліття Києво-Печерський монастир був і залишається одним з найбільш популярних туристичних куточків столиці. Першокурсники дізналися, що така популярність монастиря пояснюється не лише тим, що він являє собою колиску українського християнства, а також виділяється прекрасною і вражаючою архітектурою. Крім того, монастир відомий своїми печерами, в яких вже протягом довгого часу зберігаються мощі святих із цілющими властивостями, які дивом збереглися до наших днів.

Підчас оглядової екскурсії технікумівці також відвідали меморіал жертв голодомору, Аскольдову могилу та побували в інших не менш цікавих місцинах.