Технікумівці відзначили День юриста!
07 Жовтня 2017

З нагоди відзначення Дня юриста керівництво, студенти та викладачі Економіко-правового технікуму при МАУП 6 жовтня відсвяткували День правосуддя, організувавши конференцію та концерт.

Довідка: День юриста — професійне свято, котре щорічно в Україні відзначається 8 жовтня. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України…» згідно з Указом Президента України «Про День юриста» від 16 вересня 1997 року № 1022/97.

За традицією свято, яке об’єднує юристів, адвокатів, суддів та усіх, хто пов’язаний з юриспруденцією,  відзначають і в Економіко-правовому технікумі при МАУП. Цьогоріч святкування захисту прав і свобод українців розпочалося з науково-практичної конференції. У заході взяли участь студенти технікуму, викладачі та працівники ЕПТ при МАУП, студенти вищих навчальних закладів України та викладачі з 15-ти технікумів м. Києва. Учасники заходу поділилися своїми думками щодо сучасного стану розвитку юридичної науки. У своїх виступах доповідачі підіймали питання проблем доступу до правосуддя в Україні, захисту свідків у кримінальному провадженні, проблем захисту прав підозрюваного під час досудового розслідування, реалізації засад верховенства права під час застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

Серед цікавих доповідей були:

«Проблеми захисту авторського права в мережі Інтернет»  студентки ІІІ курсу ЕПТ при МАУП Бараннікової В.

«Проблеми впровадження медіації в Україні» студентки ІV курсу ЕПТ при МАУП Шавлюгіної В.

«Проблеми впровадження інституту приватних виконавців в Україні» студента ІV курсу ЕПТ при МАУП Зінченка В.

«Проблеми виконання рішень Європейського суду з прав людини в Україні» студентки ІІІ курсу ЕПТ при МАУП Васюк А.

У другій урочистій частині святкування відбулася церемонія вручення почесних грамот та подяк учасникам за особистий внесок у розвиток сучасної юридичної науки, активну участь у громадському житті, відмінне навчання та спортивні досягнення. Цього року серед нагороджених було чимало студентів ЕПТ при МАУП:
Куликова О. М., Бугайчук Р. В., Житар А. А., Осовська І. Д., Кулічевська А. Ю., Зінченко В. В., Левківська Д. М., Олійник О. О., Швець Ю. Л., Трепачова Я. О., Осовська А. Д., Данько К. І., Деревяга О. О., Ковтун В.В. Не менше нагород і у співробітників технікуму, котрих було нагороджено районними відомчими відзнаками за вагомі професійні досягнення, багаторічну сумлінну працю на ниві освіти та з нагоди Дня юриста: директор Економіко-правового технікуму при МАУП Чорна К. П., голова циклової комісії правових і соціальних дисциплін Шилкіна С. Г., викладачі правових дисциплін Михайленко В. В.,  Булига Я. М., Бобошко В. М., Куртакова Г. О., завідувач відділенням «Правознавство і соціальна робота» Піскун Л. М.

У ці урочисті миті присутніх із вітальним словом поздоровляли: представник Голосіївської у м. Києві державної адміністрації, начальник відділу у справах сім'ї, молоді і спорту Нечитайло М. О., директор Економіко-правового технікуму при МАУП Чорна К. П., теоретик і практик правничої справи, оперативник і управлінець, полковник міліції, автор підручників з детективної справи з розкриття економічних злочинів, один з перших в Україні фахівців-поліграфологів, юрист і вчений Лисенко С. О.

Також у рамках відзначення Дня юриста відбувся святковий концерт. Студенти Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва вітали юристів з їхнім професійним святом. В програмі концерту всі охочі могли насолодитися виконанням пісень та чудовими постановками танців.

 

Висловлюємо щиру подяку за підготовку учасників до конференції Михайленко В.В.