Технікумівці тріумфували на «Дебюті першокурсника»!
22 Вересня 2017

Золото чемпіонату з футболу, оригінальні виступи першокурсників на сцені та смачна козацька каша - цим запам’ятався цьогорічний «Дебют першокурсника» для «новоспечених» студентів ЕПТ при МАУП.

21 вересня відбулася найочікуваніша подія осені – Дебют першокурсника. Студентів перших курсів цього дня радо зустрічали у мальовничому куточку Київської області – дитячому оздоровчому таборі «Лісовий».

Урочистості розпочалися із лінійки, на котрій новачків-студентів вітав проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий. За традицією на лінійці усі присутні ознайомилися з Кодексом честі МАУП, отримали слова гімну Академії та вперше заспівали  рядки, котрі надихатимуть кожного протягом усього періоду навчання.

По закінченню лінійки у «Лісовому» запанувала справжня студентська атмосфера. Студенти-спортсмени брали участь у спортивних змаганнях, а творчі першокурсники демонстрували таланти на сцені.

Футбольна команда Економіко-правового технікуму при МАУП виборола перше місце і здобула золото чемпіонату, яскраво дебютувавши серед спортсменів-першокурсників.

Не менш феєрично вразили присутніх на «Дебюті» і зірки технікуму, які демонстрували свої таланти під час святкового фестивалю. На головній сцені свята студенти показували свої вокальні та танцювальні таланти, акторську майстерність та грали на музичних інструментах. Дует талановитих першокурсниць технікуму Юлія Рудницька та Софія Захлібна вразили глядачів піснею «Квіти у волоссі». Чоловічим вокалом приворожив дівочу половину глядацької аудиторії Ернест Гбур, виконавши твір «Коли ми молоді». На параді студентських талантів задала молодіжного і натхненного настрою студентка першого курсу ЕПТ Ірина Климчук із піснею «Кораблі». По-справжньому брутальним вокалом здивував і першокурсник Влад Сморжов, заспівавши шедевр року «Звезда по шимени сонце». А Ольга Соловей, гідно  підтверджуючи своє прізвище, ніжно і мелодійно виконала пісню про кохання «Между нами любовь». А ще серед «новоспечених» технікумівців є таланти, котрі самі пишуть пісні, тому хлопці ЕПТ, аби продемонструвати свої вміння, виконали власну пісню «Останні із нас».

 

Родзинкою і відкриттям серед нових зірок стали і двоє ведучих свята, Данило Кондратюк та Михайло Ломакін, котрі не тільки оголошували номери виступаючих, але й влучно шуткували:

«Вас вітали студенти технікуму! Запам’ятайте нас, бо: тільки  у  нас  найдорожчі  телефони, але ніколи немає грошей на рахунку;  тільки   ми     пишемо  шпаргалки на  грошових  купюрах,  щоб   викладачі    боялись  їх відбирати; це ми придумали найбільшу студентську брехню, яка    називається   «Список     використаної літератури»;  це у нас на іспитах  студенти не бояться  запитань... а бояться власних відповідей;  це нами    придумане правило трьох «З»- завчив, здав, забув; це ми, як і в школі,  на  лінійку  несемо квіти, щоб  вчителі подумали, що у них теж свято; це ми найбільше любимо хімію, бо      її знання    дає  людству  блондинок!І ми щиро вітаємо усіх з дебютом першокурсника і бажаємо вам провести це свято так, щоб ви ніколи не змогли його забути!»

А на завершення «Дебюту першокурсника» усі поласували справжньою козацькою кашею.