Технікумівці на Ukrainian Creative Week!
27 Жовтня 2017

Днями завершився тиждень креативності Ukrainian Creative Week, участь у якому взяли студенти Економіко-правового технікуму при МАУП. Ukrainian Creative Week – платформа, створена для розвитку дизайну та креативу в Україні.

 

У рамках тижня креативності студенти мали змогу відвідати семінари та воркшопи від знаних професіоналів рекламної сфери. Серед цікавих семінарів були: «Дизайн зі змістом. Чому створення правильного дизайну повинно починатися зі стратегії» від стратегічного директора AdPro Isobar Ukraine Ярослава Огоцького, «Якими будуть інтерфейси майбутнього і чи замінять дизайнерів роботи?» від керівника і співзасновника Artkai Артема Цимбала, «Цвяхами не прибити: крадіжки, запозичення та натхнення в рекламній індустрії» від креативного директора Visage DDB Антона Савчука.

 

Особливу увагу на виставці також було присвячено майбутньому українського дизайну. Тому в рамках тижня реклами відбулася виставка робіт-переможців конкурсу Ukrainian Design: The Very Best of. Конкурс мав на меті не тільки відзначення найкращих українських дизайнерських робіт, а й створення сприятливих умов для розвитку нових проектів і ознайомлення громадськості з локальним креативним потенціалом.

Відтак окремим напрямком у виставці-конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of став конкурсний відбір і експозиція найперспективніших дизайнерських проектів від студентів-дизайнерів. Варто зазначити, що цього року до складу журі конкурсу входили провідні дизайнери, архітектори, креативні продюсери, режисери, арт-директори та інші лідери сфери з США, Данії, Німеччини, Канади, Швеції, Китаю, Нідерландів, ОАЕ, Австрії, Грузії, Греції, Фінляндії, Польщі, Гонконгу та Великої Британії.

 

Під час Ukrainian Creative Week студенти технікуму дізналися чимало відповідей на такі запитання як «чи icнує насправді дизайн в Україні?» та «чи можуть українські дизайнери гідно конкурувати із визнаними дизайнерами Італії, Швейцарії, Німеччини».

Студенти щиро вдячні організаторам за цікавий і пізнавальний захід, а також висловлюють свою вдячність завідувачу відділенням «Економіка та інформаційні технології» ЕПТ при МАУП  Сморжовій Оксані Віталіївні, котра забезпечила участь технікумівців у Ukrainian Creative Week.