Студенти технікуму зустрілися з Героєм України Левком Лук’яненком
13 Жовтня 2017

Економіко-правовий технікум при МАУП всебічно сприяє  розвитку широкого кругозору серед студентів, формує і розвиває високоінтелектуальну, свідому особистість з громадянською позицією. Саме тому студенти ЕПТ часто відвідують різного роду зустрічі з відомими українськими діячами. Тому нещодавно у конференц-залі МАУП технікумівці поспілкувалися з Героєм України Левком Лук’яненком.

Левко Григорович Лук'яненко український дисидент і політик часів СРСР, політичний в'язень. Співзасновник Української Гельсінської Групи. Політик та громадський діяч, народний депутат України. Герой України. Письменник. Автор «Акта проголошення незалежності України». Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року.

Під час зустрічі лауреат Нацональної премії презентував зібрання своїх творів «Шлях до відродження» у 13 томах. Розповідаючи про свій літературний досвід Левко Лук’яненко підкреслив, що всі його книги написані про любов до України і про боротьбу за нашу рідну землю.

Про Героя України технікумівці дізналися, як він кинув виклик тоталітарній системі СРСР. Студентів вразило, що Левко Григорович просидів в казематах близько 25 років, але не втратив свій дух патріотизму. Він продовжив боротьбу за незалежність України і присвятив цьому все своє життя.

Після того, як присутні дізналися про героїчне життя Левка Лук’яненка, вони ставили йому запитання. Їх виявилось досить багато, що показало зацікавленість аудиторії до Героя України. 

Присутній на заході проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий наголосив на тому, що студентам надзвичайно важливо цікавитись історією своєї країни та дослухатись до думки таких видатних людей як Левко Лук’яненко, займати активну громадянську позицію.

Наприкінці зустрічі присутні подякували Левку Григоровичу за цікаву розповідь, побажали творчого натхнення і на згадку подарували книги видавництва Академії.