Студенти ЕПТ при МАУП обговорили відверті теми з національним тренером з питань планування сім’ї
22 Березня 2017

22 березня  лікар та національний тренер з питань планування сім’ї і контрацепції Олена Атауліна прочитала в Академії просвітницько-профілактичну лекцію на тему сучасних засобів контрацепції. Захід проходив за ініціативи громадської організації  «Жінки в Україні» та інформаційного партнерства журналу «Тобі».

Слухачами лекції були студенти Економіко-правового технікуму при МАУП та Президентського університету.

На початку Олена Атауліна поставила слухачам 3 важливих питання:  «Що ви знаєте про контрацепцію?», «Чи знаєте ви який метод контрацепції є найоптимальнішим для вас?» та «Як правильно застосовувати контрацептиви?». Національний тренер з питань планування сім’ї і контрацепції розповіла студентам про важливість засобів контрацепції, способи захисту що існують, які з них підійдуть кожному і чому, а також про наслідки перерваного статевого акту. Олена Атауліна також закцентувала увагу на методах екстреної контрацепції і що необхідно знати, користуючись ними.

В процесі лекції лікар наводила і статистичні дані. Зокрема Атауліна відзначила, що 80% першокурсників вже живуть статевим життям, показник народжуваності у юних мам складає 3-4% від загальної кількості, а кількість абортів у юному віці по всьому світу сягає позначки 4 000 000!

За словами організаторів метою лекції стало збереження репродуктивного потенціалу нації. Відтак наприкінці заходу Олена Атауліна наголосила:

«Нехай ваш вибір буде вірним!»