Першокурсники ЕПТ гідно поповнили ряди молодої інтелектуальної еліти України!
14 Вересня 2017

12 вересня в Економіко-правовому технікумі при МАУП відбулися урочисті збори, присвячені врученню  студентських квитків.

Отримання студентського квитка - це не просто  щасливий білет у майбутнє, це чудовий період, який дарує великий багаж знань, досвід і впевненість. Студенти – це надія і опора держави. Носити звання студента – це честь та гідність для будь-якої людини в нашій країні. Відтак розділити такий важливий крок у житті кожного «ще вчорашнього школяра» завітали батьки, родичі «новоспечених» студентів а також почесні гості, серед яких були:

Із початком нового етапу життя першокурсників радо привітала директор технікуму Катерина Чорна, побажавши усім відмінних результатів у навчанні, нових звершень та подолання усіх перешкод на тернистому шляху до світу знань.

Студентські квитки цього дня отримали майбутні служителі Феміди, котрі через кілька років стоятимуть на сторожі закону і соціальної справедливості, менеджери та фінансисти, які  організовуватимуть  роботу  фірм та підприємств, керуючи  директорами й президентами, ІТ-фахівці, котрі будуть міцною опорою у сфері віртуальних світів.

«Шановні присутні! Давайте ще раз оплесками привітаємо  новоспечених студентів.  Нехай це велике досягнення  стане для них початком високих злетів та справжнього успіху у житті!» - зауважила ведуча свята, заступник директора ЕПТ при МАУП Світлана Прокопенко.

А далі розпочалася найцікавіша частину вручення - святкові привітання від студентів! Першокурсники радо поздоровляли своїх одногрупників музичними подарунками: Юлія Рудницька мелодійно заспівала «Квіти у волоссі», Ольга Соловей чуттєво виконала твір «Между нами любовь», Ернест Гбур вразив присутніх виконанням пісні «Beautiful Mess», а  Ірина Климчук неперевершено заспівала шедевр української естради «Кораблі».

 

   

 

Усі виконавці своїми номерами надихнули присутніх відмінно навчатися у 2017-2018 навчальному році та гідно поповнити ряди молодої інтелектуальної еліти України!