Найпрогресивніші правовики, фінансисти та спеціалісти IT-технологій днями здобули дипломи в ЕПТ при МАУП
12 Липня 2017

11 липня відбулось урочисте вручення дипломів студентам Економіко-правового технікуму при МАУП. Цього дня дипломи молодшого спеціаліста отримали студенти-правовики, новоспечені фінансисти та спеціалісти одного з найпрогресивніших напрямів сьогодення – IT-технологій.

«Сьогодні у нашому закладі щемке та урочисте свято – ми вітаємо тих, хто три або чотири роки присвятив навчанню у цих стінах, і успішно здобув диплом юриста, фінансиста, фахівця з інформаційних технологій», –  такими словами розпочалися урочистості.

Цього дня присутніх вітали:

Розділити радість із першокурсникам також прийшли батьки студентів.

Із початком нового етапу життя випускників радо привітала директор технікуму Катерина Чорна:

«Сьогодні ви робите крок у доросле життя. В технікумі ви вперше зустрілися з випробуваннями у житті – зі складанням іспитів і заліків. Саме тут ви усвідомили, що тепер самі відповідаєте за ваше майбутнє. Протягом усіх років навчання наші викладачі давали вам знання і ділилися досвідом. Впевнена, що ці знання стануть надійним стержнем у вашій професійній кар’єрі!»

Найурочистішим моментом зборів стала процедура вручення дипломів молодшим спеціалістам: одні щиро раділи отриманому диплому, інші дякували викладачам та батькам, а деякі взагалі не стримували емоцій щастя і навіть трохи просльозилися.

 

«Дорогі випускники! З деякими з Вас особливо не хочеться прощатися, тому що ви були опорою і окрасою студентського колективу. І особливо сьогодні хочеться відмітити справжніх зірок, що сяяли усі три роки – студентів- активістів, спортсменів, артистів, лідерів студентського самоврядування, переможців численних олімпіад, конкурсів та інтелектуальних змагань», – під такі урочисті слова випускники отримали грамоти за активну участь у громадському, культурному та спортивному житті технікуму.

А наприкінці випуску усі присутні віддали данину добрій традиції ЕПТ та заспівали „Gaudeamus”,  гімн студентів усього світу,  на знак пошани до знань.