Кабмін очима студентів
25 Жовтня 2017

Нещодавно у головній будівлі виконавчої влади держави – Кабінеті Міністрів України,   відбулася екскурсія для студентів Економіко-правового технікуму при МАУП.

Під час екскурсії студенти дізналися про становлення Кабінету Міністрів України та розвиток української держави, ознайомились з різними концепціями будівництва приміщення Кабміну, зокрема і з архітектурою залів.

Програма екскурсії включала загальний огляд приміщень Кабінету Міністрів України, зокрема студенти зазирнули до Великого та Малого міністерських залів засідань і прес-центру, де відбувається спілкування посадових осіб уряду із представниками громадськості та ЗМІ.

Технікумівці мали змогу посидіти у кріслах віце-прем’єр-міністрів і міністрів України, дізналися про культуру і правила проведення засідань, а також відчули себе журналістами.

Молодь багато цікавилася функціональними обов’язками управлінців та алгоритмом прийняття важливих державних рішень, ставила безліч цікавих запитань.

По закінченню студенти відзначили, що екскурсія була досить змістовна і пізнавальна, адже Будинок Уряду України є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою столиці. І хто знає, можливо, через деякий час хтось із екскурсантів увійде до Кабінету Міністрів уже в іншій якості.