День знань-2017: як студенти технікуму відзначали початок навчального року
01 Вересня 2017

31 серпня Економіко-правовий технікум при МАУП відкрив двері до знань для студентів та розпочав новий навчальний рік.

За багаторічною традицією свято Дня знань розпочалося молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, який проводив настоятель академічного храму на честь Собору Дванадцяти Апостолів МАУП протоієрей Діонісій Мартишин. На урочистостях були присутні студенти, викладачі, керівництво, представники духовенства, громадськості, знані науковці й творчі колективи. Отець Діонісій благословив студентів на вдале навчання, наукові здобутки і звернувся до присутніх зі святковим словом:

 «1 вересня, День знань, особливий день для кожної людини, яка розуміє, що освіта, виховання,наука, просвітницька діяльність – це справжні процеси модернізації життя суспільства, оновлення людської історії й майбутнє усього світу. Прикликаючи Боже благословення на усіх професорів, викладачів, студентів, працівників Академії та вельми поважних гостей, хочу побажати усім міцного здоров’я, апостольського оптимізму, святоотцівської мужності, Христової мудрості, натхнення, творчих здобутків та важливих досягнень у галузі освіти, науки, виховання,просвітництва і пізнання світу».  

 

Продовжилося свято урочистою лінійкою, участь у якій за традицією брали не тільки студенти Економіко-правового технікуму при МАУП та Академії, але й студенти коледжу та Інституту реклами. Цьогоріч почесне право проведення лінійки було надано доктору політичних наук, кандидату історичних наук, професору, проректору з наукової та виховної роботи МАУП  Миколі Головатому.

Після внесення прапору України, прапорів Міжнародної кадрової академії та Міжрегіональної Академії управління персоналом і виконання Гімну України до присутніх із вітанням та напутнім словом звернувся ректор Академії Микола Курко, побажавши усім студентам досягти своєї мети і стати гідними студентами своїх вчителів.

Також із вітальним словом до присутніх звернулася Кандидат юридичних наук, доцент МОН, професор Міжнародної Кадрової Академії, директор Економіко-правового технікуму при МАУП Катерина Чорна:

«Дорогі друзі! Сьогодні  наше свято - День знань!  Цей день  надзвичайно хвилюючий не тільки для наших студентів, але й для нас – усіх, хто працює у вищій школі. Ви, наші учні, головне джерело нашого натхнення і творчості;  саме для  вас ми тут, у МАУП,  освоюємо нові знання,  а найголовніше  намагаємось вивчити і виховати  нову особистість  -  лідера, здатного приймати рішення і відстояти свою  честь, честь свого закладу, честь родини, честь нації! Ми хочемо, щоб кожен з вас зміг конкурувати з випускником будь-якого європейського закладу! Це завдання   багато років тому ми  поставили перед собою, і сьогодні по - праву можемо пишатися своїми здобутками! За ці роки  наш  заклад  став популярним серед молоді, до нас із радістю йдуть студенти, адже головною нашою славою і  гордістю є  досягнення  тих, кого ми готуємо до життя!  У цей світлий святковий день хочеться побажати  вам усіх привілеїв юності:  нехай   любов та радість,  веселощі і сміх  оточують вас усюди, а усі  ваші  плани і задуми будуть втілені у життя.  Хай щедра доля  пошле вам тут  вірних друзів і щире кохання!  Хай кожен день, проведений у нашому закладі, буде радісним і незабутнім!»

Далі Катерина Чорна разом із почесним ректором МАУП Миколою Ануфрієвим вручили першокурсникам символічний студентський квиток, що символізує початок кропіткої роботи на ниві знань.

Після вручення квитка атмосфера на Площі знань стала ще більш урочистою і до слів привітань долучилися студенти із вітальним словом до першокурсників. Так на Площі знань привітали присутніх піснями: переможець численних Міжнародних та Всеукраїнських пісенних конкурсів Ярослав Бурлачук, студентка Економіко-правового технікуму МАУП Катерина Данько та  студент Деснянського інституту Олексій Горовий. Справжній міжнародний фурор створили своїм привітанням студенти магістратури Президентського університету Самед Рустамов з Азербайджану, Чжао Юисінь з Китаю, Катеріне Більбао Ерасо з Еквадору та Аліна Левенчук з України.

Вітаємо технікумівців!