Технікумівці зустрілися із народним депутатом Андрієм Іллєнком
25 Січня 2017

24 січня на зустріч із студентами Економіко-правового технікуму при МАУП завітали: український політичний діяч, народний депутат України, один з ідеологів сучасного українського націоналізму Андрій Іллєнко, заступник із зовнішніх зв’язків ВГО «Сокіл», боєць АТО Ярослав Люти, член ВГО «Сокіл», учасник АТО Геннадій Дубров.

Андрій Іллєнко виступив перед майбутніми юристами та економістами із лекцією на тему «Крути: подвиг і трагедія, уроки для сьогодення». На початку свого виступу політик зробив екскурс в історію щодо бою, котрий відбувся 16 січня 1918 року біля залізничної станції Крути. Під час доповіді народний депутат проводив паралелі тодішньої трагедії із сьогоденням.

Так, зокрема, Іллєнко відзначив:

Навівши свої  спостереження Андрій Іллєнко зробив висновок:

«Бій під Крутами – це і трагічна, і героїчна подія водночас! Адже бій закінчився тактичною перемогою. Хтось завжди має відповідати за скоєне. Тоді, у 1918 році, Центральна рада не взяла на себе відповідальність, натомість її взяли хлопці-добровольці, котрі за цю відповідальність поплатилися своїм життям. Сьогодні представники влади також мають взяти відповідальність. Уроки історії мають бути вивчені!»

Також перед студентами виступили Ярослав Люти та Геннадій Дубров, розповівши про основні тактичні кроки учасників боїв під Крутами.

«Пам’ятаючи подвиг мертвих ми зможемо створити майбутнє» – зауважив Люти.

Ярослав Люти закликав усіх небайдужих долучитися 29 січня у Києві біля метро Арсенальної до Смолоскипного маршу, присвяченому героям Крут.

Після змістовних і цікавих доповідей гості Академії запросили студентів подивитися виставку бійцівської зброї, котрою українські солдати боронять нашу державу.

На згадку про зустріч ректор МАУП Микола Курко подарував гостям книжки видавництва Академії.