Технікумівці відвідали музеї та галереї Києва
22 Грудня 2016

У рамках навчальної практики студенти групи ТО-31 Економіко-правового технікуму при МАУП відвідали музеї та галереї Києва.

В гостях у Шевченка

Першим місцем, куди завітали практиканти, став Національний музей Тараса Шевченка, що знаходиться на бульварі Т.Шевченко 12. Студенти побували на найбільшій багатоплановій екскурсії, котра  побудована за біографією Кобзаря: починаючи від дитячих років, навчання в Петербурзькій академії мистецтв, заслання, і аж до останніх років життя в Петербурзі. Цікавою для екскурсантів стала експозиція доробків Тараса Шевченка-художника в оригіналі, яку у 2014 році відкрили з нагоди 200-річчя видатного українського поета.  Також студенти завітали і до Літературно-меморіального будинку Шевченка, що на провулку тараса Шевченка 8-а у Києві. Тут екскурсанти ознайомилися із історією будинку, побутом Кобзаря, долею будинку після арешту Шевченка, а також отриманням будівлею статусу музею.

 

Музей мистецтв Ханенків

Найзначнішу збірку зарубіжного мистецтва в Україні  побачили студенти у Музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Технікумівці дізналися, що музей  за часів Радянського Союзу посідав трете місце за цінністю та обсягом зібрання після Ермітажу та Музею красних мистецтв імені О. Пушкіна, і був добре відомий далеко за межами України своїми унікальними колекціями живопису, скульптури, графіки, декоративного мистецтва країн Західної Європи, Близького та Далекого Сходу, Давнього світу.

 

Найбільша колекція російського мистецтва

Наступною зупинкою, у рамках навчальної практики, став Національний музей російського мистецтва, котрий розміщується у приміщеннях особняка Федора Терещенка. Тут студенти ЕПТ ознайомилися із найбільшою колекцію російського мистецтва в Україні. У фондах нараховується понад 12 000 експонатів, від ікон XIII століття до картин та скульптури XIX–XX ст. На сьогодні цей музей лишається єдиним подібним музеєм російського мистецтва на території колишнього Радянського Союзу поза межами Росії.

«Навчальна практика у такому форматі сприяє популяризації музеїв серед студентської молоді, формуванню у студентів культурно-естетичного смаку та вихованню високоосвіченої особистості» - зазначило керівництво технікуму.