Привітання від технікумівців з Новим роком!
30 Грудня 2016

У Новий рік ми всі віримо в чудеса. Перед нами відкривається ще одна нова сторінка в житті. Ми вступаємо у 2017 з прекрасним настроєм, з добрими побажаннями і світлими почуттями. Ми запитали студентів технікуму  чого ж вони побажають усім у Новому році.

Володимир Зінченко, голова Студентської ради Економіко-правового технікуму при МАУП: «Дорогі студенти та викладачі! Від імені студентської ради технікуму вітаю усіх с наступаючим Новим роком! Бажаю вам у новому році доробити усе, що ви не встигли у 2016, а також, щоб ви, студенти, навчалися лише на п’ятірки, а викладачі вам у цьому допомагали! Бажаю духовного процвітання, саморозвитку, не бути однаковими у наступному році. Здоров’я, щастя і усього найкращого!»

 

Влада Перцьова, студентка ЕПТ:  «Шановні студенти! Щиро вітаю Вас зі світлими та радісними зимовими святами. Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серця добром, любов’ю та вірою у здійсненні заповітних мрій та сподівань. Щасливого Нового року та веселих свят!»

Юлія Мала, студентка ЕПТ: «Хочу привітати всіх з наступаючими святами та побажати  студентам успіхів в навчанні, щоб всі досягли своєї мети яку поставили перед собою на початку навчального року, а викладачам бажаю терпіння та відмінних студентів».

 

Ілля Тимошенко, студент ЕПТ: «Бажаю усім щастя, здоров’я і найголовніше терпіння, оскільки на нас чекає новий рік і нові випробування, котрі необхідно пройти просто з посмішкою на обличчі! Також хочу побажати, аби ви ніколи не зупинялися під час досягнення своїх цілей і задумів. Оскільки рух – це життя! Не чекайте нічого, беріть усе у свої руки і просто дійте!»

 

Ольга Трепетчук, студентка ЕПТ:  «З Новим Роком,з новим щастям хочу привітати Вас! Хай рік прийде такий багатий, як нардепівські зарплати. Щоб від щастя палали очі, а від сміху боліли щоки. І щоб кожен із нас зустрів своє справжнє кохання! З Новим 2017 роком!»

 

Валерій Кудренко, випускник технікуму: «У новому році бажаю вам, дорогі однокурсники, нових свіжих ідей і їх втілення, нових грандіозних планів та їх реалізацію, нових вершин для вдосконалення та їх подолання, і тільки нехай друзі будуть старими, перевіреними і вірними».