«Христос хрещається!» – «У річці Йордані!»
20 Січня 2017

«Христос хрещається!» – «У річці Йордані!» – такими словами вітаються усі християни у день Богоявлення Господнього. Щороку 19-го січня усі віруючі православного світу занурюються у ополонки та хрестять воду, котра цього дня вважається цілющою. За давньою традицією і в Міжрегіональній Академії управління персоналом проходять заходи по святкуванню Хрещення Господнього.

Цьогоріч на святкування біля каплиці на честь Святого Георгія Побідоносця зібралися керівники Академії та Економіко-правового тхнікуму при МАУП, студенти, викладачі та працівники. Молебень проводив  директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів МАУП, протоієрей Діонісій Мартишин.

«Глибокоповажна релігійна громада! Сьогодні увесь православний світ радісно та урочисто святкує день Хрещення Господа Нашого і Спасителя  – Ісуса Христа. Це свято просвітлення, коли Бог приходить у людське життя, приймає людське єство, людську природу, долучається до усього людського буття. Він приймає людську неміч гріхів, освітлює, оновлює, освячує, визволяє людину від рабства і дає нам можливість жити у справжньому оновленому бутті. Сьогодні ми освячуємо воду. І через освячену воду Господь подає нам Свою благодать: Він дає нам очищення, Він дає нам радість. Слід пам’ятати, що справжнє християнство – це коли ми дякуємо Богові, коли ми закликаємо Божу благодать у наше життя і Господь приходить у кожну родину.  І сьогодні ми будемо молитися до Господа, щоб він через краплі освяченої води подав нам оновлення, подав нам любов, аби ми відчували дотик Божественного, щоб ми відчували Божу підтримку і Боже натхнення!» – виголосив Діонісій Мартишин.

Усім бажаючим освятили воду, котра за віруваннями має силу зцілення фізичних хвороб та надання душевного спокою.