ЕПТ при МАУП. Особистості: Віра Михайленко
31 Січня 2017

Ми розпочинаємо серію цікавих матеріалів про видатних особистостей технікуму, в котрих висвітлюватимемо досягнення і перемоги наших працівників та студентів. Перший наш матеріал присвячений викладачу Економіко-правового технікуму при МАУП Вірі Михайленко.

Михайленко Віра Володимирівна – адвокат (адвокатська практика з 2007 року), керівник секції міжнародного захисту прав Комітету міжнародного права Асоціації адвокатів України, Національний тренер Ради Європи з Європейських антидискримінаційних стандартів; тренер з прав людини; тренер Національної поліції України, ад’юнкт Національної академії внутрішніх справ, сертифікований тренер Національної асоціації адвокатів України. У 2016 проходила стажування в США по програмі «Open world» за тематикою «Верховенство права. Протидія корупції». У 2016 році відібрана до Першої всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього».

Нещодавно Віра Володимирівна була відзначена подякою за підготовку учасника Всеукраїнського конкурсу есе «Права людини крізь призму сучасності».

Конкурс проводився для реалізації Національної стратегії з прав людини та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини, з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у правозахисній діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

До участі у конкурсі запрошували учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ і студентів коледжів. Підопічна Віри Володимирівни Ольга Дворко показала високі результати на конкурсі, за що була нагороджена дипломом.

Вітаємо Віру Володимирівну Михайленко та Ольгу Дворко і бажаємо нових цікавих звершень на освітній та правовій ниві!