Тетяна Чорновол зустрілася зі студентами технікуму
27 Вересня 2016

26 вересня відбулася зустріч народного депутата України Тетяни Чорновол із студентами Економіко-правового технікуму.

Тетяна Миколаївна Чорновол – народний депутат України VIII скликання, українська журналістка та громадський діяч, екс-кореспондент порталів «Лівий берег», Українська Правда. Знана в Україні за свої резонансні та ризиковані розслідування корупційних схем та політичні акції. У минулому – Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики та радник Міністра внутрішніх справ України.

На початку виступу Чорновол розповіла, що нещодавно стала студенткою МАУП:

«Цього року я вступила Академії. Усе своє життя я займалася розслідуваннями як журналіст. Зараз я на посаді  народного депутата займаюсь тим же. Однак мені не вистачає інструментарію для розслідувань. Тому цьогоріч я вступила до Інституту права МАУП».

Тетяна Чорновіл розповіла про найрезонансніші справи, якій їй вдалося розкрити під час роботи журналістом.

«Коли я була журналістом, то займалася антикорупційними розслідуваннями. Я завжди обирала теми, де фігурували великі кошти і впливові посадовці. Чому ці теми? тому що важливо не те, що я напишу, а те, який результат дасть мій матеріал. Найбільший результат, який я досягла, це було розкриття схеми пограбування держави  на 2 мільярди доларів».

Також Чорновол розповіла студентам про основні економічні та юридичні труднощі, з котрими зіштовхується під час роботи народним депутатом.

Наприкінці зустрічі ректор МАУП Микола Курко подякував за цікаву розмову та подарував гості на згадку про зустріч зі студентством книги видавництва Академії.