Технікумівці долучилися до програми «Київ – безпечне місто»
22 Червня 2016

16 червня студенти Економіко-правового технікуму при МАУП групи КП-21 відділення «Правознавство» взяли участь у програмі «Київ – безпечне місто».

Програму «Київ – безпечне місто» було розпочато в Голосіївському районі 15 травня 2016 року. Її метою є навчання дітей дошкільного і шкільного віку правилам дорожньої безпеки в ігровій формі.

Тож, минулого четверга студенти ЕПТ при МАУП завітали з такою акцією до навчально-виховного комплексу «Барвінок» та садочку-ясел № 285, що на Теремках. В ігровій формі наші  волонтери навчали малят  правилам дорожнього руху. Зокрема як слід переходити дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Для цього волонтери створили імпровізовану «зебру» та показували малюкам основні дорожні знаки, які варто пам’ятати. Також студенти розповіли дітям про небезпеку мобільних телефонів та навушників при переході вулиці.

 

Технікумівці відзначили, що, крім малюків, хотіли б нагадати і дорослим, що саме вони є прикладом наслідування для свої дітей, зауваживши про те, що сьогодні неабияк актуально і вкрай важливо бути обережними і думати про безпеку на дорозі.