«Студентські квитки -  перепустки у нове життя!»
29 Вересня 2016

28 вересня в Економіко-правовому технікумі при МАУП відбулися урочисті збори, присвячені врученню  студентських квитків.

«Доброго дня, шановні  студенти першого курсу ЕПТ при МАУП, колеги , гості!  Сьогодні у цих стінах  відбувається важлива і радісна подія : студентські квитки, перепустки у нове  студентське  життя, отримають  учні технікуму!» такими словами розпочалася урочиста програма.

На вручення студентських квитків завітали:

Розділити радість із першокурсникам також прийшли і викладачі технікуму та батьки студентів.

Із початком нового етапу життя першокурсників радо привітала директор технікуму Катерина Чорна.

  

До поздоровлень приєдналася і Олеся  Пинзеник, котра презентувала власний проект книгу з дитячими малюнками для воїнів АТО «З Днем народження, Україно». У виступі Олеся наголосила, як важливо бути українцями і заявляти про це світу.

 

Цього дня 110 першокурсників отримали студентські квитки, серед яких: майбутні служителі Феміди , котрі через кілька років стоятимуть на сторожі закону і соціальної справедливості, менеджери та фінансисти, які  організовуватимуть  роботу  фірм та підприємств, керуючи  директорами й президентами, ІТ-фахівці, котрі будуть міцною опорою у сфері віртуальних світів.

Наприкінці заходу ведучі відзначили:

«Ми усі ще раз вітаємо вас – тих, хто власними подальшими успіхами, злетами і трудовими подвигами примножить славу вітчизняної освіти і нашого закладу зокрема. Ми щиро віримо у те, що  ви гідно поповните ряди молодої інтелектуальної еліти України!»