Студенти технікуму взяли участь у Марші миру
22 Вересня 2016

З метою об’єднання зусиль суспільства та утвердження миру та злагоди в Україні  21 вересня студенти вищих начальних закладів та учні шкіл, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, діти війни, представники громадських організацій взяли участь у Марші миру.

Марш проводиться щорічно у Києві з нагоди відзначення Міжнародного дня миру, що був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Ще у 1986 році в цей день з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чімоня пройшла символічна Хода Миру. Тепер щороку люди більш ніж у 100 містах по усьому світі беруть участь у Ході, висловлюючи безумовну підтримку ООН у роботі, спрямованій на мир.

Тож і студенти Економіко-правового технікуму при МАУП взяли участь у Марші миру. З самого ранку учасники маршу зібралися біля меморіалу воїнам України, що загинули в Афганістані. Після урочистого покладання квітів відбулося шикування колон із сотень людей, котрі вирушили до Музею історії України у Другій світовій війні.

Дійшовши до музею, учасники ходи згуртувалися біля входу та розгорнули плакати з намальованими голубами, що символізують мир.