Незабутній випуск студентів Економіко-правового технікуму
08 Липня 2016

Яскравим на події,  душевним, трепетним та надзвичайно емоційним – таким запам’ятається студентам  Економіко-правового технікуму випуск, який відбувся 8 липня. 

Цього дня перепустку у нове доросле, самостійне життя отримали випускники спеціальностей «економіка», «інформаційні технології», «правознавство» та «соціальна робота». Свято розпочалося незвичайним відеозверненням директора Економіко-правового технікуму при МАУП Катерини Чорної.

Радісну мить випуску розділити зі студентами завітали викладачі, батьки та родичі випускників. Також привітали молодших спеціалістів і почесні члени Президії:

 

На початку до випускників із вітальним словом звернувся проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий:

«Я з великим задоволенням завжди радий бути присутнім на випусках Економіко-правового технікуму при МАУП. Оскільки я особисто вважаю Технікум, перш за все, авторитетом МАУП! По-друге, Технікум – це місце, де вирує життя і кожного дня відбувається  щось нове і неочікуване. По-третє, Технікум – це тісна взаємодія між викладачами і батьками! Тому усіх вітаю зі святом і бажаю, щоб отримання диплому стало для вас першою перемогою у дорослому житті! Нехай вас Бог береже!»

Також привітала випускників директор Економіко-правового технікуму при МАУП Катерина Чорна:

«Сьогодні ви робите крок у доросле життя. В технікумі ви вперше зустрілися з випробуваннями у житті – зі складанням іспитів і заліків. Саме тут ви усвідомили, що тепер самі відповідаєте за ваше майбутнє. Протягом усіх років навчання наші викладачі давали вам знання і ділилися досвідом. Впевнена, що ці знання стануть надійним стержнем у вашій професійній кар’єрі!»

Далі відбулася найурочистіша і найочікуваніша мить для випускників – вручення дипломів майбутнім видатним економістам, фінансистам, програмістам, соціальним працівникам та юристам.

 

Також найактивнішим студентам були вручені грамоти за активну участь у громадському житті технікуму та Академії.

 

«Ви опора і окраса нашого колективу: активісти,  спортсмени, артисти, лідери студентського самоврядування, переможці олімпіад!» –  зауважила заступник директора ЕПТ при МАУП Світлана Прокопенко.

Привітати новоспечених випускників цього дня завітав і випускник 2006 року, поет, боєць, учасник АТО Володимир Патола:

«Рівно 10 років тому ми у мантіях саме у цьому залі, які і ви зараз, відзначали свій випуск. Серед моїх одногрупників вже є відомі юристи. Сподіваюся, що і ви станете відомими професіоналами своєї справи. Адже у технікумі ви отримали  дуже хороший запас знань і досвід спілкування! Ви молода еліта нашої держави».

Володимир Патола на згадку про зустріч подарував Технікуму свою збірку поезій «Грань», зауваживши, що в книзі він ділиться знаннями про те, що таке мир і як його домогтися.

Вітали у цей урочистий день усіх і батьки випускників. Зокрема мама студента Павла Казака, Оксана Казак,  від щирого серця подякувала викладачам за те, що вони протягом усіх років були надійною опорою для дітей.

Наприкінці свята студенти зробили сюрприз для усіх присутніх. Вони проілюстрували піснями як проходили їхні студентські роки. Так, 1-й курс вони описали піснею «Дружба крепкая», складання ДПА – піснею «Помоги мне», а отримання диплому  молодшого спеціаліста – «Wе are the champions».

  

Цей день закарбується на довгу пам'ять як випускникам, так і професорсько-викладацькому складу Технікуму.