Дебют першокурсника ЕПТ:  «ботани» й «кокетки» на сцені та перше спортивне золото!
22 Вересня 2016

20 вересня студенти ЕПТ при МАУП взяли участь у щорічному фестивалі талантів серед новоспечених студентів – «Дебюті першокурсника», що проходив у мальовничому куточку Київської області Пущі-Водиці.

За доброю традицією свято розпочалося урочистою лінійкою, яку відкрив ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом  Микола Курко:

«Шановні першокурсники! Ми запросили сьогодні вас до Пущі-Водиці з поетичною метою, адже знаємо, що вас чекає найнасиченіший етап вашого життя. Навчаючись у випускному класі ви будували плани щодо майбутньої професії, а в лютому, заповнивши бланки для проходження ЗНО, ви точно знали, що хочете отримати вищу освіту. Склавши тести і отримавши позитивні результати, ви обирали в якому виші навчатися. І нарешті ви стали студентами найбільшого економіко-гуманітарного вищого навчального закладу України – Міжрегіональної Академії управління персоналом! Попереду  у вас насичені подіями і відкриттями роки навчання в Академії. Сьогодні МАУП дарує день відпочинку і свята – «Дебют першокурсника».

До слів вітання долучився і заслужений тренер України, представник Національного олімпійського комітету України Анатолій Соломін, відзначивши великий потенціал студентів МАУП у спорті.

Далі на першокурсників чекали спортивні змагання та фестиваль талантів. Охочі могли позмагатися у швидкості з бігу та у футбольному матчі. У легкоатлетичній естафеті взяли участь дівчата та хлопці з усіх інститутів Академії, Економіко-правового техніку при МАУП та Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП. Найкращою з бігу серед дівчат стала студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Путненко Марія.

«Я дуже хотіла перемогти у сьогоднішньому змаганні, і я перемогла! Це надзвичайні емоції, – розповідає Марія. Крім спортивних змагань я в очікуванні феєричних виступів на сцені моїх одногрупників, адже вони підготували дещо незвичайне».

У заліку серед хлопців студент Економіко-правового технікуму при МАУП Едуард Кузьменко посів ІІ місце. У насиченому футбольному матчі студентська команда ЕПТ при МАУП отримала срібло.

Справжній вир емоцій відбувався на сцені, де проходив святковий фестиваль талантів. Першокурсники показували свої вокальні та танцювальні таланти, акторську майстерність, демонстрували свої таланти у жанрі stand-up та проводили інтерактивні ігри із глядачами у залі. Креативним виступом здивували глядачів студенти ЕПТ при МАУП. Кожен учасник концертної програми мав цікаве студентське прізвисько, в залежності від свого темпераменту. Так гітарист Максим Нагнибіда постав в образі «ботана», вокалістка Маргарита Уйбарі була «кокеткою», співачка Катерина Данько – «тихонею», «молодий голос технікуму» Павло Соломаха – «романтиком», а ведуча Юлія Мала – «манюнею».

 

Наприкінці «добряк» Володимир Проценко разом з усіма «талантами технікуму» заспівали нетлінний шедевр української естради «Все буде добре».

На завершення «Дебюту першокурсника» усі поласували справжньою козацькою кашею.